Yritys

Kokemus puhuu puolestaan. Tarinamme alkaa vuodesta 1859

Tuolloin Keisarillisen Senaatin Kirjapaino aloitti toimintansa. Olemme ylpeitä pitkästä historiastamme, sen ansiosta kehitys ja uusiutuminen ovat meidän dna:ssa. Olemme osa Nordic Morning Group -konsernia.

Yhteystiedot

Vaihde 020 450 00
asiakaspalvelu.prima@edita.fi

Postiosoite

PL 510
00043 NORDIC MORNING

Käyntiosoitteet

​Tuotanto:
Kuninkaantammenkierto 3, 00430 Helsinki

Myynti ja palvelukehitys:
Verkkosaarenkatu 5, 00580 Helsinki

Laskutustiedot

Sähköinen laskutus:
OVT-tunnus: 003709320238
Välittäjätunnus: Basware BAWCFI22
Sähköpostiliitteet: invoice@nordicmorninggroup.com

Laskutusosoite:
Edita Prima Oy
PL 110
00043 NORDIC MORNING

Y-tunnus: 0932023-8

Palveluksessasi

some-linkedin

Pekka Ollikainen

Pekka Ollikainen

Key Account Manager
+358 40 860 2651
pekka.ollikainen@edita.fi
Lomalla: viikot 22, 24, 30-32

some-linkedin

Pyry Heinonen

Pyry Heinonen

Key Account Manager
+358 40 860 2313
pyry.heinonen@edita.fi
Lomalla: viikot 27-29

some-linkedin

Ville Hiltunen

Ville Hiltunen

Key Account Manager
+358 40 860 2541
ville.hiltunen@edita.fi
Lomalla: viikot 29-32

some-linkedin

Eija Hoijer

Eija Höijer

Yhteyspäällikkö
+358 40 068 8332
eija.hoijer@edita.fi
Lomalla: viikot 29-31

some-linkedin

Emmi Koskinen

Emmi Koskinen

Yhteyspäällikkö
+358 40 860 2381
emmi.koskinen@edita.fi
Lomalla: viikot 25-28

some-linkedin

Tom Heikkinen

Tom Heikkinen

Yhteyspäällikkö
+358 40 043 3115
tom.heikkinen@edita.fi
Lomalla: viikot 25, 27-28

Ari Korhonen

Ari Korhonen

Yhteyspäällikkö
+358 40 860 2460
ari.korhonen@edita.fi
Lomalla: viikot 21-22, 30-32

some-linkedin

Jari Leppimaa

Jari Leppimaa

Yhteyspäällikkö
+358 40 860 2655
jari.leppimaa@edita.fi
Lomalla: viikot 31-34

Tuomo Hekkala

Tuomo Hekkala

Yhteyspäällikkö
+358 40 860 2719
tuomo.hekkala@edita.fi
Lomalla: viikot 26-30

some-linkedin

Heikki Autio

Heikki Autio

Managing Director
+358 40 860 2402
heikki.autio@edita.fi

some-linkedin

Mika Kirjavainen

Mika Kirjavainen

Head of Business Development
+358 40 512 9756
mika.kirjavainen@edita.fi
Lomalla: viikot 25-28

some-linkedin

Teijo Liimatainen

Teijo Liimatainen

Head of Operations
+358 40 860 2326
teijo.liimatainen@edita.fi
Lomalla: viikot 25-26

some-linkedin

Jussi Naumanen

Jussi Naumanen

Head of Service Development
+358 40 860 2203
jussi.naumanen@edita.fi

Edita Prima työnantajana

Liity ammattilaisten joukkoon